BAVLNENÝ SATÉN návliečky

 
 
 
 
BAVLNENÝ SATÉN NÁVLIEČKY

Bavlnené satén obliečky sú vyrobené z veľmi vhodného materiálu na spanie, 100% mercerovej bavlny. Návliečky nevyžadujú náročnú údržbu, lebo sa nekrčia, majú lesklú povrchovú úpravu, ktorá im dodáva luxusný vzhľad. Posteľná bielizeň mako satén, mako satén deluxe, prémium satén je takzvaná bavlnená tkanina, precízne spracovaná s elegantným dizajnom. Spať v týchto obliečkach je skutočným pôžitkom.

 

 
 


BAVLNENÝ SATÉN návliečky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Saténové obliečky Glenda issimo Home

Saténové posteľné obliečky v modernom exkluzívnom vzore, druhá strana je jednofarebná v nádhernej tehlovej farbe.
44,00 €
 

Saténové obliečky Vittorino - sada

Moderné saténové obliečky čiernobiele so vzorom tvoriacim mriežku a drobnými bodkami. Saténové návliečky sú obojstranné ako na fotografii. Obliečky sú hebké na dotyk a navyše sú opatrené nežehlivou úpravou. Praktický zipsový uzáver podčiarkne vysoký štandard výrobku.
118,00 €
 

Saténové obliečky VERENE - SADA

Saténové obliečky v zámockom duchu. Svetlohnedá farba obliečok Verene je doplnená o biele ozdobné ornamenty pripomínajúce atmosféru zámockých interiérov. Saténové obliečky sú vrchná strana ornament ako na fotografii a z opačnej strany sú jednofarebné elegantné biele.
118,00 €
 

Saténové obliečky Rio issimo Home

Saténové posteľné obliečky v modernom romantickom vzore, druhá strana je jednofarebná v nádhernej stredne šedej farbe.
44,00 €
 

Saténové obliečky Carrera issimo Home

Posteľné saténové obliečky v modernom geometrickom vzore, druhá strana je jednofarebná v nádhernej svetlo šedej farbe.
44,00 €
 

Saténové obliečky Poetica issimo Home

Posteľné saténové obliečky v modernom kvetinovom vzore, druhá strana je jednofarebná v nádhernej svetlo šedej farbe.
12,20 €
 

Saténové obliečky Chambord issimo Home

Posteľné saténové obliečky v modernom ornamentovom vzore, druhá strana je jednofarebná v nádhernej stredne šedej farbe.
44,00 €
 

Saténové obliečky Simply Blue issimo Home

Saténové posteľné obliečky v modernom jednofarebnom modrom prevedení s miernym leskom, vnesú do Vašej spálne eleganciu.
44,00 €
 

Saténové obliečky Simply Cooper issimo Home

Saténové posteľné obliečky v modernom jednofarebnom oranžovom prevedení s miernym leskom, vnesú do Vašej spálne eleganciu.
44,00 €
 

Saténové posteľné obliečky Floral - SADA

Materiál sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých priadzí, takže obliečky dosahujú nadpriemerne dlhú životnosť a jemnosť.
118,00 €
 

Návlek Earth Blanka Matragi

Vankúš Earth od Blanky Matragi Návlek je opatrený zipsovým zatváraním...
9,80 €
 

Saténové poseľné obliečky Amabel Matějovský

Nechajte sa okúzliť nadčasovou eleganciou florálneho vzoru v jemných pastelových farbách na posteľnej obliečke Amabel. Saténové posteľné návliečky v kvalitnom bavlnenom saténe ktoré prinášajú hrejivý odtieň podkladovej šedej farby s ružovkastými tónmi a celá paleta odtieňov ružovej, od púdrovej až po staroružovú farbu okvetných lístkov, ktorých plastickosť podčiarkuje krémovo b
8,00 €
 

Saténové poseľné obliečky Sensual Matějovský

Romantický florálny paisley vzor prinášajú posteľné obliečky SENSUAL z kvalitného bavlneného saténu, vzor vynikne vďaka šarmantne zladeným tónom zamatovo šedej farby s kovovými odtieňmi pastelovo modrej. Vzor na vrchnej strane obliečky sa odráža na modrom podklade, spodná strana na šedom. Obliečky na malé vankúšiky 40x40cm sú šité z metráže v oboch farebných prevedeniach, vďaka
79,60 €
 

Saténové posteľné obliečky Sandy - SADA

Materiál sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých priadzí, takže obliečky dosahujú nadpriemerne dlhú životnosť a jemnosť.
118,00 €
 

Saténové posteľné obliečky Tammy - SADA

Materiál sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých priadzí, takže obliečky dosahujú nadpriemerne dlhú životnosť a jemnosť.
118,00 €
 

Saténové posteľné obliečky Katia - SADA

Materiál sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých priadzí, takže obliečky dosahujú nadpriemerne dlhú životnosť a jemnosť.
118,00 €
 

Saténové poseľné obliečky Dexter Matějovský

Mladistvé obliečky DEXTER v tmavých odtieňoch šedej v kombinácii s energickou tyrkysovou. Návlek na prikrývku je z oboch strán rovnaký, vankúš na spodnej strane zachytáva trochu inú časť motívu. Malé návleky 40x40cm sa šijú z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý trochu iný. Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom
5,80 €
 

Saténové posteľné obliečky Grace pink issimo Home

Nádych jari vo sviežich farbách Vám prinášajú saténové posteľné obliečky GRACE PINK. Prepracovaný dezén ktorý vás nadchne svojou krásou a oživí Váš interiér.
44,00 €
 

Saténové posteľné obliečky Herra issimo Home

Saténové posteľné obliečky HERRA v nádhernom modernom dizajne, v príjemnej svetlo zelenej a svetlo hnedej farbe. Prepracovaný dezén ktorý vás nadchne svojou krásou.
44,00 €
 

Saténové obliečky Lee issimo Home

Saténové posteľné obliečky LEE moderný dizaj, v neutrálnej tmavo a svetlo sivej farbe. Prepracované posteľné návliečky, ktoré budú dominantou Vašej spálne.
44,00 €