Blog

 
 
 
 

Štýl zo Škandinávie

 

Severský štýl sa dostal do popredia v 50. rokoch minulého storočia vďaka úspechu na výstave La Triennale v Miláne. Práve tu vyvolal medzi návštevníkmi príjemné dojmy. Od tejto doby sa škandinávske prvky stávajú čoraz viac populárne nie len na severe, ale aj u nás.

Celý článok...
 

Hodiny pre dokonalý interiér

 

Za najstaršie meradlo času sa považuje ľudský tieň, ktorý o niečo neskôr nahradili slnečné hodiny. Boli považované za revolučný vynález. Prvé mechanické hodiny sa objavujú okolo 9.storočia n.l., sú síce nedokonalé ale revolučné. Vrchol hodinárstvo dosahuje okolo 17.-18. storočia.

 

 

Celý článok...
 

Ako vybrať správnu vázu?

 

Kvety sú nádherné a rada ich dostáva snáď každá žena. Kyticu je ale treba niekde vystaviť a tak aj váza môže byť vhodným darčekom a spolu s kvetmi urobí radosť vždy.

Celý článok...
 

Skladovanie potravín

 

Všetky potraviny je nutné správne skladovať. K tomu nám pomáhajú kvalitné nádoby, ktoré výrazne predĺžia dobu počas ktorej sú potraviny čerstvé. Rôzne prepracované systémy tesnenia a ventilácie dokážu udržať suroviny v optimálnej atmosfére.

 

 

Celý článok...
 

Krásna a praktická kuchyňa

Doplnky do kuchyne

 

Kuchyňa by mala nielen dobre vypadať, ale aj dobre fungovať, čiže byť praktická. Nádherný dizajn, funkčnosť a praktičnosť Vám zaručia kvalitné doplnky do kuchyne. Ak chceme mať kuchyňu praktickú, je treba sa vyhnúť zbytočného pobiehania krížom-krážom po kuchyni.

 


 

Celý článok...
 

Japonské steny v interiéri

Moderné zatiénenie to sú Japonské steny v interiéri

 

Japonské steny sú spôsob ako môžeme nielen zatieniť okná alebo elegantne predeliť priestor, ale je to aj spôsob, ako vytvoriť pôsobivý dizajn. Sú krásne, elegantné a hlavne funkčné. V každom interiéry pôsobia sviežo a moderne.


 

Celý článok...