BYTOVÝ TEXTIL

 
 
 
 
BYTOVÝ TEXTIL

Jednou z ingrediencií, ktorá nám urobí náš domov útulným a štýlovým je bytový textil. Moderná spálňa by sa mala vyznačovať kvalitnými návliečkami. Český výrobca obliečok Matějovsky, Svoboda ale aj issimo home ponúkajú vysokokvalitnú posteľnú bielizeň z prírodných materiálov, ktoré si krásne farebne zladíte s plachtami, prehozmi a nezabudli sme ani na uteráky a osušky. A toto všetko ponúkame aj pre najmenších členov rodín - naše babätka a detičky. Obrusy, utierky, prestierania sú ingrediencie pre vaše kuchyne.

 

 

 
 


BYTOVÝ TEXTIL

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Bavlnené obliečky ENIGMA Matějovský

Nápadité a energiu žiariace posteľné obliečky ENIGMA sa neboja spojiť výrazné farby a vzory a vniesť do Vašej spálne dokonalú rovnováhu. Mandala s motívom pávích pier sa vyníma na svetlo šedom či pastelovo zelenom podklade. Posteľná bielizeň je z oboch strán rovnaká. Posteľné návliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
7,20 €
 

Detské obliečky LIETADLÁ Matějovský

Veselé detské bavlnené obliečky pre chlapca aj dievča, ktoré zbožňujú svet lietadiel. Krásne farebné lietadla na nebeskom podklade pokrývajú prednú stranu. Zadnú stranu prikrývky pokrýva po celej ploche viac menších motívov lietadiélok. Vankúš 70x90cm je z každej strany iný (pozri ďalšie foto).
7,20 €
 

Návliečky do postieľky PU TURTLE ROSE Disney

Detské návliečky MATĚJOVSKÝ - DETSKÁ POSTIEĽKA BAVLNA Klasická 100% hladká bavlna, vynikajúca kvalita Matějovský...
19,50 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský WINKY

Posteľné obliečky plné energie s motívom obľúbených sovičiek zobrazuje vzor Winky. Bavlnené obliečky so sovičkami žiaria v trendovej pastelovej zelenej a fialovej, ktoré sú elegantne skombinované s béžovo bielou čipkou. Návlek na prikrývku je z oboch strán rovnaký, vankúš má z každej strany inú sovičku. Posteľné návliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
37,30 €
 

Detské obliečky VESELÉ SOVIČKY Matějovský

Obliečky plné energie s motívom obľúbených sovičiek. Posteľné obliečky so sovičkami žiaria trendovými pastelovými odtieňmi svetlo a tmavo ružovej a malinovej na krémovo-béžovom podklade. Návlek na prikrývku je z oboch strán rovnaký. Návlek na vankúš 70x90cm z vrchnej strany zodpovedá fotografii, na spodnej strane je motív z prikrývky. Posteľné návliečky sú opatrené komfortným z
7,20 €
 

Saténové obliečky SOPHIA issimo Home

Posteľné saténové obliečky v modernom kvetinovom vzore, druhá strana je jednofarebná čisto biela bez vzoru.
44,00 €
 

Detský návlek Piráti žltá

Detský návlek má z každej strany iný vzor, prevedenie zipsové zapínanie...
5,20 €
 

Saténové obliečky AURA issimo Home

Posteľné saténové obliečky v modernom kvetinovom vzore, druhá strana je jednofarebná v nádhernej indigovej farbe.
44,00 €
 

Saténové obliečky OLIVIA issimo Home

Posteľné saténové obliečky v modernom prírodnom vzore, druhá strana je jednofarebná žlto okrová.
44,00 €
 

Saténové obliečky NASRIN issimo Home

Posteľné saténové obliečky v modernom akvarelovom vzore, druhá strana je jednofarebná svetlo fialková.
44,00 €
 

Saténové obliečky SAVOY issimo Home

Saténové obliečky issimo Home Bavlnený satén Saténové návliečky SAVOY vyrobené z kvalitného bavlneného saténu jemného na pohladenie, v zime zahreje, v lete chladí...
44,00 €
 

KUCHYNSKÁ UTIERKA HRÍBIKY

Kuchynská utierka zo 100% bavlny, v prevedení tzv vaflového vzoru s kombináciou froté slučky. Pranie na 60°C.
6,40 €
 

KUCHYNSKÁ UTIERKA CAPPUCINO

Kuchynská utierka zo 100% bavlny, v prevedení tzv vaflového vzoru s kombináciou froté slučky. Pranie na 60°C.
6,40 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský SALMON

Hravý trojuholníkový motív v odtieňoch pastelovo lososovej, antracitovej a sivej sa nachádza na obliečke SALMON ktorá vnesie do Vašej spálne svieži energiu. Návlek na vankúš je z každej strany iný, prevedenie každej strany odpovedá fotografii. Prikrývka je z oboch strán rovnaká. Návlek 40x40cm sa šijú z rovnakej látky ako návlek na prikrývku, preto je každý iný. Posteľné oblieč
37,30 €
 

Bavlnené obliečky GREENHOUSE MODRÁ

Krásne bavlnené obliečky v jednoduchej kombinácii kvetu a geometrie.
23,90 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky LAGOON

Očarujúce tyrkysové kvety v štýle akvarelovej maľby kombinované s vektorovými obrysmi rastlín sa vynímajú na texturovanom šedobielom podklade na posteľnej obliečke LAGOON. Návlek na prikrývku aj vankúš je z oboch strán rovnaký. Exkluzívne obliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
56,00 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky PASSION

Atraktívny motív v podobe maľovaných pastelových zelenorúžových kvetov a farebne zladených prúžkov sa vyníma na čistom svetlom podklade na posteľných obliečkach PASSION. Návlek na prikrývku aj vankúš je z každej strany iný rovnako ako na fotografii. Exkluzívne obliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
56,00 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky CROCUS

Očarujúci pohľad na horský domček uprostred rozkvitnutej šafránovej lúky pod farebnou oblohou zobrazujú posteľné obliečky CROCUS. Návlek na prikrývku aj vankúš je z oboch strán rovnaký. Exkluzívne obliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
52,00 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky IBIS

Štýlové posteľné obliečky s motívom pierok v trendy odtieni petrolejovo zelenej farby zobrazujú nádherné posteľné návliečky IBIS. Posteľné s pierkami má návlek na prikrývku z oboch strán rovnaký, vankúš je z každej strany iný (viď foto). Exkluzívne obliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
56,00 €
 

Saténové obliečky CORDONA Matějovský

Posteľné obliečky Cordona v noblesne vejárovom vzore, vnesú do vašej spálne skutočný luxus. Elegantný motív v zlatom a tmavo modrom odtieni dokonale kontrastujú a vytvárajú tak jedinečný celok. Návlek na prikrývku a vankúš je z každej strany iný, prevedenie každej strany odpovedá fotografi. Posteľné saténové obliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom. Návleky 40x40cm sa
52,00 €