DEKORAČNÉ VANKÚŠE - strana 3

 
 
 
 
DEKORAČNÉ VANKÚŠE

Dekoračných vankúšov a vankúšikov nie je doma nikdy dosť. Krásne dekoračné vankúšiky v jarných veselých farbách, klasika hnedej v rôznych odtieňoch prírody, či jemné romantické kvetinové vzory poslúžia nie len ako krásna dekorácia, ale v prípade potreby aj na pohodlný spánok.


 
 


DEKORAČNÉ VANKÚŠE

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

DEKORAČNÝ NÁVLEK PLANT

Prírodný motív s listami vo výrazných odtieňoch zelenej farby. Precízny detail zabezpečí digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK TROPIC

Prírodný motív s exotickými listami v pastelovom odtieni zelenej farby. Precízny detail zabezpečí digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK TROPIC BLUE

Abstraktné vyobrazenie prírodného motívu v pastelovom odtieni modrej farby. Precízny detail zabezpečí digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK TEXTURE

Drobný geometrický motív v zemitých odtieňoch zelenej. Precízny detail zabezpečí digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK PAVONE

Verné zobrazenie pestrofarebného páva vo výrazných farebných odtieňoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK PURPLE

Verné zobrazenie fialového prírodného motívu vo výrazných odtieňoch fialovej, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK WOOD

Verné zobrazenie dreva v teplých hnedo oranžových tónoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK LOGS

Verné zobrazenie prírodného motívu s polienkami v hnedých tónoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK STONES

Verné zobrazenie farebných kameňov v prírodných šedých, hnedých a okrových farbách, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK BASKET

Verné zobrazenie slamenej špirály v prírodnom odtieni, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK MESH

Verné zobrazenie prírodnej sieťoviny v hnedých tónoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK SQUIRREL

Verné zobrazenie roztomilej veveričky v hnedo šedých tónoch na svetlom podklade, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK DEER

Verné zobrazenie majestátneho jeleňa v hnedo šedých tónoch na svetlom podklade, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK FOX

Verné zobrazenie realistickej líšky v tehlových a šedých tónoch na svetlom podklade, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK SPARROW

Verné zobrazenie vrabca v živých prírodných tónoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK HERBARIUM

Verné zobrazenie lisovaných herbárových rastlín v pastelových tónoch na svetlom podklade, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK DRAGON FLY

Verné zobrazenie vektorových a realistických rastlín a vážok v pastelových tónoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK MEDICINAL

Verné zobrazenie akvarelom maľovaných kvetín s názvami v pastelových tónoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK NATURE

Verné zobrazenie akvarelom maľovaných kvetín v pastelových žiarivých tónoch, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €
 

DEKORAČNÝ NÁVLEK SPRING FOREST

Verné zobrazenie sviežeho lesa v žiarivých zelených tónoch v kombinácii s hnedou, zabezpečí precízna digitálna tlač. Návlek v rozmere 50x50cm je z každej strany rovnaký a zipsový uzáver.
11,10 €