DEKY Matějovský

 
 
 
 
DEKY MATĚJOVSKÝ

Deky Matějovský si nájdu miesto v každej domácnosti. Svojim atraktívnym dizajnom a farebným prevedením dotvoria atmosféru každej miestnosti. Deky môžu byť aj skvelým darčekom pre vaších blízkych. Ponúkame bavlnené deky, embosované, jednofarebné, škótske deky či letné deky.

 

 
 


DEKY Matějovský

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Deka BLACK NIGHT Matějovský

Nadčasový hviezdičkový motív v čiernobielom prevedení sa hodí do každého interiéru. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka DECORATE Matějovský

Vianočný motív v elegantnom severskom štýle vynikne vďaka kontrastnej kombinácii vínovo červenej a šedej na prírodnom bielom podklade. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka DIEGO Matějovský

Drobný trojuholníkový motív kombinuje odtiene čiernej, šedej, svetlo hnedej a prírodnej bielej. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka ETNO Matějovský

Etno motív v odtieňoch trávovozelenej v kombinácii s teplou hnedo šedou farbou sa vyníma na prírodnom bielom podklade. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka MIKA Matějovský

Industriálny ornament kombinuje sýte odtiene modrej, vínovej, žltej, šedej a prírodné bielej na čiernom podklade. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka DARK FLAMINGO Matějovský

Atraktívny, ale napriek tomu veľmi nežný motív s plameniakmi v hnedo fialovej a béžovej farbe na prírodnom bielom podklade, zaujme každého vyznávača súčasných trendov. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka PINK FLAMINGO Matějovský

Atraktívny, ale napriek tomu veľmi nežný motív s plameniakmi v pastelovo ružovej a béžovej farbe na prírodnom bielom podklade, zaujme každého vyznávača súčasných trendov. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka RIA Matějovský

Odľahčený kárový vzor v pastelových odtieňoch stredne modrej, tyrkysovej a šedej sa vyníma na tmavo modrom podklade. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka SCANDIK Matějovský

Vianočný motív v škandinávskom prevedení, vyniká zaujímavou kombináciou vínovej, šedej a bielej. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka STAR BLUE Matějovský

Mladistvý motív s hviezdičkami kombinuje sýtu stredne modrú farbu s prírodným bielym odtieňom. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka STAR CAFE Matějovský

Mladistvý motív s hviezdičkami kombinuje jemný akcent kávovo hnedej s prírodným bielym odtieňom. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka YOUNG Matějovský

Vzor zložený z farebných kociek sa vyníma na prírodnom bielom podklade. Spodná strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Detská deka TEDDY BEIGE

Deka v hnedo béžovom prevedení, roztomilý veselý medvedík v čiapke obklopený snehovými vločkami. Deka je z druhej strany vyhotovená inverzne (hnedý medvedík na béžovom podklade).
15,70 €
 

Deka RUBY MODRÁ

Luxusná deka s hustým vlasom, hrejivá a sametová na omak...
32,20 €
 

Deka RUBY MARHUĽOVÁ

Luxusná deka s hustým vlasom, hrejivá a sametová na omak...
32,20 €
 

Deka RUBY ŽLTÁ

Luxusná deka s hustým vlasom, hrejivá a sametová na omak...
32,20 €
 

Deka EMBER Matějovský

Atraktívny prírodný vzor deky. Druhá strana deky je vyhotovená inverzne (svetlý motív na tmavom podklade). Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka INTIMO Matějovský

Atraktívny čiernobiely kvetinový vzor deky, ktorá je vhodná do každého interiéru. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka PONTE Matějovský

Deka v odtieňoch hnedej a krémovej, vhodná do každého interiéru. Druhá strana deky je vyhotovená inverzne (svetlý motív na tmavom podklade). Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka IMPERIAL Matějovský

Bavlnená deka vo vianočnom motíve v červeno hnedom a krémovom prevedení. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €