Ware 4-dielna sada na griľovanie

 
 
 
 

Grilovanie

Ware 4-dielna sada na griľovanie

K obľúbeným letným aktivitám patrí aj grilovanie. Sada Ware je 4-dielny set luxusne spracovaných kliešťov, špachtle, vidličky a noža na grilovanie v pohodlnej dĺžke 34 - 38 cm, ktorý sa dá umýva v umývačke a odložiť do štýlového dreveného puzdra.
Výrobca: Philippi
Kód produktu:189002
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 14 - 21 dní
Vaša cena: 65,95 €

Popis produktu

Popis

  • Materiál : nerezová leštená oceľ
  • Dizajn : Lankee Mo
  • Veľkosť : 34 - 38 cm
  • Farba : strieborná, čierna

 

Philippi je značka určená pre ľudí, ktorí žijú svoj život.

Pri zakladaní firmy sa Ján Philippi riadil heslom redukciou k základu. Podnikanie začal v roku 1992 v Hamburgu. Výnimočný dizajn je jeho meno a preto predáva len to, čo je drahé jeho srdcu. Jeho výrobky musia byť bez zbytočností, príťažlivých línii, perfektného tvaru a bezkonkurenčného materiálu. Kladie veľký dôraz na rozsah funkcií.

Philippi je značka, ktorá ponúka okolo 500 unikátnych výrobkov, preferovaných a predávaných po celom svete. Moderný dizajn a úžasné línie produktov určite inšpirujú každého milovníka moderného dizajnu a úžitkovosti.

Filozofia Phipippi - vášeň, štýl, osobnosť, presnosť, funkčnosť, purizmus, duch času, krása, jedinečnosť.

Sofistikovaný a prakticky denný pomocníci z Hamburgu sú k dispozícií vo viac ako osemdesiatich krajinách vrátane Japonska, Južnej Ameriky, Južnej Afriky a USA. A len nedávno pribudla Moskva a Dubaj. Philippi dokonca možno nájsť v newyorskom múzeu moderného umenia.

Parametre