Karafa na vodu FLOW 1,1l zlatá, Blomus

 
 
 
 

Karafy

Karafa na vodu FLOW 1,1l zlatá, Blomus

Karafa na vodu FLOW 1,1l zlatá, Blomus
Výrobca: Blomus
Kód produktu:fan-63923
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3 - 7 dní
Vaša cena: 32,69 €
Farba:matná zlatá
Materiál:sklo
Rozmer:P.9,5 cm, V.22 cm

Popis produktu

Popis

  • Farba: matná zlatá
  • Materiál: sklo
  • Rozmer: Priemer 9,5 cm, Výška 22 cm
  • Objem: 1,1l

 

K horúcim letným dňom patrí pohár príjemne chladeného nápoj na terase či v byte položený na stole v karafe či džbáme. Osviežujúci nápoj z ovocia, ale aj čistá voda krásne vynikne a materiály z ktorých sú tieto karafy, džbány a konvice vyrábané majú skvelé vlastnosti zabezpečujúce udržanie teploty vášho nápoja. Ak chcete aby nápoj vydržal čo najdlhšie studený stačí kafaru, alebo džbán či konvicu nechať poriadne vychladiť v chladničke a až následne naplniť nápojom.

 

Blomus je nemecká značka, ktorá má nekonečný cit pre nerezovú oceľ v jej čistej forme, či pre ďalšie ušľachtilé materiály v zaujímavých kombinaciach. Dizajn, ktorý dáva značka svojim výrobkom je oceňovaný každoročne významnými oceneniami za dizajn.
Dizajnéri ako Susanne Augenstein, Nicolai Fuhrmann alebo Andre Gilli patria medzi tých, ktorí významnou mierou vytvárajú a podieľajú sa na úspechoch značky Blomus.

Výrobky značky Blomus z nerezovej ocele majú mimoriadne čisté dizajnove tvary, ale zároveň maximálnu funkčnosť. Jednoduché ale premyslené až priam rafinované spracovanie spája v sebe dôraz na detail a hlboký estetický zážitok. 

Výrobky z Blomus sú chladné a príjemné, praktické a elegantné s nadčasovým charakter.
Blomus produkty stále ako prítomnosť. Sú partnermi pre pekný deň spojený s ešte krajšími exkluzívnymi okamihmi.

Parametre