KLASICKÁ BAVLNA návliečky

 
 
 
 
KLASICKÁ BAVLNA NÁVLIEČKY

Prednosťou bavlny je jej mäkkosť a vzdušnosť. Na dotyk s pokožkou je jemná, prirodzená a zdravotne nezávadná. Posteľná bielizeň svojim originálnym dizajnom dokáže premeniť vaše spálne na oázy pokoja. Rôznorodosť dekórov a farieb navliečok splní vaše očakávania a urobí povestnú čerešničku na torte vo vaších spálňach.

 

 
 


KLASICKÁ BAVLNA návliečky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Bavlnené obliečky Matějovský NADIR

Obliečky Matějovský NADIR zobrazujú luxusný motív v podobe zlatých tropických listov, doplnených o dekorácie v egyptskom a orientálnom štýle. Obliečky Matějovský sú opatrené pohodlným zipsovým uzáverom. Návlek na prikrývku aj vankúš je z každej strany iný, na spodnej strane je len motív s listami. Návleky 40x40cm sa šijú z metráže a každý kus sa preto líši.
7,20 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský DAKOTA

Posteľné obliečky DAKOTA dokonale zosobňujú luxus a moderné poňatie prírodných vzorov v podobe čiernozlatých tropických listov na svetlom podklade. Obliečky Matejovský sú opatrené pohodlným zipsovým uzáverom. Návlek na prikrývku aj vankúš je z oboch strán rovnaký. Návleky 40x40cm sa šijú z metráže a každý kus sa preto líši.
4,80 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský ISABEL

Jemný dotyk prírody zobrazujú bavlnené posteľné obliečky Matějovský ISABEL. Motív s lístočkami s textúrou v neutrálnych odtieňoch šedej, bude ozdobou každej spálne. Návliečka na prikrývku aj návliečka na vankúš je z oboch strán rovnaká. Návleky 40x40cm sa šijú z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý trochu iný. Bavlnená posteľná bielizeň je opatrená komfortným zipsovým uzá
68,10 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský ZIRCON

Jemné a delikátne poňatie art deco motívu prinášajú posteľné obliečky Matějovský ZIRCON. Na svetlom podklade sa prepletajú prúžkované pásy v odtieňoch svetlo šedej. Návlek na prikrývku aj vankúš je z každej strany iný, spodnú stranu tvorí tmavšie sivý podklad s malými tmavo modrými trojuholníčkom po celej ploche. Malé návleky 40x40cm sa šijú z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru
4,80 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský LANA

Obliečky LANA Vás očaria nežným motívom lístkov vo svetlých odtieňoch pastelovo modrej a prírodne studenej bielej. Obliečka na vankúš aj prikrývku je z každej strany iná (presne ako na fotografii). Návleky na malé vankúšiky sú šité z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý trochu iný. Obliečky Matějovský sú s pohodlným zipsovým uzáverom.
68,10 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky ZODIAC

Obliečky s tajomnou energiou s nádychom ezoteriky prináša vzor ZODIAC. Žiarivý zverokruh sa vyníma na vesmírnom podklade prechádzajúcom z temnej modrej do ružova. Posteľné obliečky Matějovský sú z každej strany rovnaké ako na obrázku a sú s praktickým zipsovým uzáverom.
11,60 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský EMBER GREEN

Obliečky MATĚJOVSKÝ KLASICKÁ BAVLNA DELUXE Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
37,30 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský NOEL

Obliečky MATĚJOVSKÝ KLASICKÁ BAVLNA DELUXE Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
4,80 €
 

Posteľné návliečky VALENTINO GREEN

Návliečky MATĚJOVSKÝ - KLASICKÁ BAVLNA DELUXE Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
4,80 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský VLOČKY

Vianočné obliečky posiate snehovými vločkami prináša sviatočný vzor posteľnej návliečky VLOČKY. Sýty vianočný odtieň červenej farby nechá vyniknúť svetlým motívom vločiek. Nádherné bavlnené obliečky ktoré vykúzlia vianočnú atmosféru vo Vašej spálni. Návlek na prikrývku aj na vankúš je z oboch strán rovnaký. Návleky 40x40 cm sa šijú z rovnakej látky ako posteľné obliečky, vďaka
35,60 €
 

Posteľné obliečky MONTEGO GREY

Uprednostňujete výrazný geometrický vzor v kontrastných farbách? Nadčasový vzor posteľného prádla MONTEGO. Neutrálna šedá farba v spojení s čiernou a bielou tvoria nevšedný mladistvý dizajn. Návlek na prikrývku je z každej strany iný (čierny / biely - zodpovedá vyobrazeniu na fotografii), vankúš 70x90cm je z oboch strán rovnaký. Malé návleky 40x40cm sú v prevedení mix, tzn. sve
37,30 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský POLAR PINK

Posteľné obliečky POLAR PINK prinášajú mladistvý škandinávsky vzor s medveďmi v atraktívnej farebnej kombinácii odtieňov šedej a ružovej, bielej a čiernej. Vrchná strana návliečky na vankúš aj prikrývku odpovedá fotografii. Spodná strana vankúša má tmavo sivý podklad, spodnú stranu návliečky tvorí drobný motív šedých a ružových stromčekov opakujúcich sa v celej ploche. Návleky
37,30 €
 

Bavlnené obliečky POLINA issimo Home

Posteľné bavlnené obliečky POLINA v zaujímavom geometrickom prevedení. Svetlo šedé posteľné návliečky doplnené o kontrastnú žltú sa hodia do moderného interiéru. Zipsové komfortné zatváranie, pre jednoduchšie prezliekanie obliečok.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky HELEN issimo Home

Bavlnené obliečky HELEN s nádherným ornamentom, na svetlo béžovom podklade. Zipsové komfortné zatváranie, pre jednoduchšie prezliekanie obliečok.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky NAT-LAPIS issimo Home

Posteľné bavlnené obliečky NAT-LAPIS v zaujímavom geometrickom prevedení. Modro šedé posteľné návliečky sa hodia do moderného interiéru. Zipsové komfortné zatváranie, pre jednoduchšie prezliekanie obliečok.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky MADALINA issimo Home

Posteľné bavlnené obliečky MADALINA v zaujímavom ornamentovom prevedení. Zútulnia Váš interiér. Zipsové komfortné zatváranie.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky BREZZA issimo Home

Posteľné obliečky BREZZA v zaujímavom prevedení na svetlom podklade. Bavlnené návliečky zmenia Vašu spálňu na moderné a útulné miesto.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky MONA MENTOL

Na mentolovom podklade kvetinových posteľných obliečok MONA MENTOL, sa krásne a hravo zobrazuje kvetinový vzor. Bavlnené obliečky budú ozdobou Vášho interiéru. Prikrývka je z každej strany rovnaká, vankúše sú z každej strany iné.
23,90 €
 

Bavlnené obliečky SIERRA HNEDÁ

Kvetinkové bavlnené posteľné obliečky v nádhernej farebnej kombinácii. Kvietky sú v modrej hnedej a zelenej farbe. Vrchná aj spodná strana prikrývky a vankúša je rovnaká ako na fotografii.
23,90 €
 

Bavlnené obliečky GRAVUR ZELENÁ

Zaujímavé bavlnené obliečky v kombinácii svetlej a tmavej zelenej.
23,90 €