KLASICKÁ BAVLNA návliečky

 
 
 
 
KLASICKÁ BAVLNA NÁVLIEČKY

Prednosťou bavlny je jej mäkkosť a vzdušnosť. Na dotyk s pokožkou je jemná, prirodzená a zdravotne nezávadná. Posteľná bielizeň svojim originálnym dizajnom dokáže premeniť vaše spálne na oázy pokoja. Rôznorodosť dekórov a farieb navliečok splní vaše očakávania a urobí povestnú čerešničku na torte vo vaších spálňach.

 

 
 


KLASICKÁ BAVLNA návliečky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Bavlnené obliečky Santal Matějovský

Posteľné obliečky Matejovský bavlna deluxe Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
37,70 €
 

Bavlnené posteľné návliečky Bodky hnedé

Bavlnené posteľné obliečky v modernom dizajne bodiek na svetlo hnedom a smotanovom podklade. Obojstranný a jednoduchý vzor, ktorým ľahko zladíte Váš interiér.
19,80 €
 

Bavlnené posteľné návliečky Ornament čierno Biely

Luxus a eleganciu dodajú Vašej spálni dizajn posteľné obliečky Ornament čierno Biely. Moderná kombinácia bielej a čiernej farby je stálicou moderných interiérov. Vrchná strana je tvorená čiernym podkladom s bielymi vzormi a spodná je jej opakom. Možnosť kombinovať zaistí, že Vaše lôžko bude vždy originálne.
19,80 €
 

Bavlnené posteľné návliečky Motýľ biely

Posteľné bavlnené návliečky na bielo šedom podklade vkusne kombinuje motív krásnych nežných motýlikov v odtieňoch oranžovej, šedej a červenej farby. Obľúbené posteľné návliečky predstavujú ľahkosť a čistotu. Návleky na vankúše 70x90cm a 40x40cm na malé vankúšiky sú šité z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý iný.
19,80 €
 

Bavlnené posteľné návliečky Lana hnedá

Bavlnené obliečky v jemných a pokojných odtieňoch bielej, hnedej a čiernej, navodia v spálni príjemnú atmosféru. Vzor posteľnej obliečky Lana hnedá sa hodí do každého interiéru.
19,80 €
 

Bavlnené posteľné návliečky Monako

Posteľné obliečky v hnedočiernom vzore, Vám zmenia spálňu a spánok bude pohodlný a pokojný. Vkusné kvetinové zdobenie s kombináciou prúžkov poteší nejednu romantickú dušu a bude sa hodiť predovšetkým do svetlo riešených interiérov. Posteľné obliečky na vankúšiky 40x40cm sa šijú z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý iný.
19,80 €
 

Bavlnené posteľné návliečky Charlotte

Jemné posteľné obliečky z bavlny s nežnými vzormi lístkov vo fialových, šedých a bielych tónoch, premenia Vašu spálňu na dokonalé miesto pre odpočinok. Návleky na vankúše 70x90cm a 40x40cm sú šité z metráže, vďaka rôznorodosti vzoru je každý iný.
19,80 €
 

Bavlnené posteľné návliečky San Francisko

Posteľné obliečky v moderných tyrkysových, šedých a bielych odtieňoch a zaujímavom dizajne. Tieto štýlové posteľné bavlnené návliečky ocenia najmä zákazníci, ktorí majú radi nezvyčajné a nadčasové vzory. Vyniknú v každom interiéru. Návleky na vankúše 70x90cm a 40x40cm sú šité z metráže, vďaka rôznorodosti vzoru je každý iný.
19,80 €
 

Bavlnené posteľné návliečky Babička červená

Krásne bavlnené posteľné obliečky vidieckeho štýlu, zútulnia Vašu spálňu. Tradičná kombinácia červenej a bielej farby s motívom kociek a čipky, prinesie do Vašej spálni jedinečnú atmosféru pokoja a pohody. Posteľné návliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
19,80 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský AMOR

Obliečky MATĚJOVSKÝ KLASICKÁ BAVLNA DELUXE Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
68,10 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský WUFF

Obliečky MATĚJOVSKÝ KLASICKÁ BAVLNA DELUXE Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
4,80 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský DEXTER

Mladistvé obliečky DEXTER v tmavých odtieňoch šedej v kombinácii s energickou tyrkysovou. Návlek na prikrývku je z oboch strán rovnaký, vankúš na spodnej strane zachytáva trochu inú časť motívu. Malé návleky 40x40cm sa šijú z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý trochu iný. Obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
7,20 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky JADEIT

Obliečky JADEIT vyžarujú nežnú energiu. Neboja sa spojiť výrazné farby s pastelovými tónmi a vnesú do Vašej spálne dokonalú rovnováhu. Nádherné mandaly sa prelínajú na farebnom podklade v štýle akvarelovej kvetinovej maľby. Posteľná bielizeň Matějovský je z oboch strán rovnaká ako na obrázku a je opatrená praktickým zipsovým uzáverom.
52,00 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský DAKOTA

Posteľné obliečky DAKOTA dokonale zosobňujú luxus a moderné poňatie prírodných vzorov v podobe čiernozlatých tropických listov na svetlom podklade. Obliečky Matejovský sú opatrené pohodlným zipsovým uzáverom. Návlek na prikrývku aj vankúš je z oboch strán rovnaký. Návleky 40x40cm sa šijú z metráže a každý kus sa preto líši.
7,20 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský ISABEL

Jemný dotyk prírody zobrazujú bavlnené posteľné obliečky Matějovský ISABEL. Motív s lístočkami s textúrou v neutrálnych odtieňoch šedej, bude ozdobou každej spálne. Návliečka na prikrývku aj návliečka na vankúš je z oboch strán rovnaká. Návleky 40x40cm sa šijú z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý trochu iný. Bavlnená posteľná bielizeň je opatrená komfortným zipsovým uzá
68,10 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský LANA

Obliečky LANA Vás očaria nežným motívom lístkov vo svetlých odtieňoch pastelovo modrej a prírodne studenej bielej. Obliečka na vankúš aj prikrývku je z každej strany iná (presne ako na fotografii). Návleky na malé vankúšiky sú šité z metráže, vďaka rozmanitosti vzoru je každý trochu iný. Obliečky Matějovský sú s pohodlným zipsovým uzáverom.
68,10 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky ZODIAC

Obliečky s tajomnou energiou s nádychom ezoteriky prináša vzor ZODIAC. Žiarivý zverokruh sa vyníma na vesmírnom podklade prechádzajúcom z temnej modrej do ružova. Posteľné obliečky Matějovský sú z každej strany rovnaké ako na obrázku a sú s praktickým zipsovým uzáverom.
11,60 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský EMBER GREEN

Obliečky MATĚJOVSKÝ KLASICKÁ BAVLNA DELUXE Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
7,20 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský NOEL

Obliečky MATĚJOVSKÝ KLASICKÁ BAVLNA DELUXE Klasická 100% hladká bavlna s miernym saténovým prevedením...
4,80 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský VLOČKY

Vianočné obliečky posiate snehovými vločkami prináša sviatočný vzor posteľnej návliečky VLOČKY. Sýty vianočný odtieň červenej farby nechá vyniknúť svetlým motívom vločiek. Nádherné bavlnené obliečky ktoré vykúzlia vianočnú atmosféru vo Vašej spálni. Návlek na prikrývku aj na vankúš je z oboch strán rovnaký. Návleky 40x40 cm sa šijú z rovnakej látky ako posteľné obliečky, vďaka
36,00 €