KUCHYNSKÉ PRESTIERANIE

 
 
 
 


KUCHYNSKÉ PRESTIERANIE

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Prestieranie JESENNÁ ÚRODA

Prestieranie JESENNÁ ÚRODA spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre slávnostné stolovanie v kuchyni.
3,50 €
 

Prestieranie VEĽKÁ NOC ŠTÝLOVÁ

Prestieranie VEĽKÁ NOC ŠTÝLOVÁ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie ETERICO

Prestieranie ETERICO spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie VIANOCE MRÁZ

Prestieranie VIANOCE MRÁZ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie VIANOCE MODRÉ

Prestieranie VIANOCE MODRÉ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie VIANOCE PEČENIE

Prestieranie VIANOCE PEČENIE spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie ČOKOLÁDOVÉ SRDCE

Prestieranie ČOKOLÁDOVÉ SRDCE spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie ZELENINA

Prestieranie ZELENINA spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie PRAHA

Prestieranie PRAHA je ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie. Vintage poňatie pristane ako moderným, tak klasickým interiérom.
3,50 €
 

Prestieranie HARMONY TERRA

Prestieranie HARMONY TERRA - ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie. Nalaďte sa na romantickú vlnu už pri raňajkách v spoločnosti jemných vzorov a terakotových odtieňov.
3,50 €
 

Prestieranie PROVANCE

Prestieranie PROVANCE - ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie. Nalaďte sa na romantickú vlnu už pri raňajkách v spoločnosti jemných vzorov.
3,50 €
 

Prestieranie VIANOCE ČERVENÉ

Prestieranie VIANOCE ČERVENÉ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie LUCKY

Prestieranie LUCKY spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie TULIPÁNY

Prestieranie TULIPÁNY spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie FRIEND FOR LIFE

Prestieranie FRIEND FOR LIFE spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie ZÁTIŠIE

Prestieranie ZÁTIŠIE spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre Vianočné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie VEĽKÁ NOC ŽLTÁ

Prestieranie VEĽKÁ NOC ŽLTÁ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre slávnostné stolovanie v kuchyni.
3,50 €
 

Prestieranie EMOTIVO

Prestieranie EMOTIVO spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie SLNEČNICA

Prestieranie SLNEČNICA spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €
 

Prestieranie KUKURICA

Prestieranie KUKURICA spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,50 €