KUCHYNSKÉ PRESTIERANIE

 
 
 
 


KUCHYNSKÉ PRESTIERANIE

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 

Prestieranie MAKY

Prestieranie MAKY spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie VIANOCE MRÁZ

Prestieranie VIANOCE MRÁZ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie VIANOCE DARČEKY

Prestieranie VIANOCE DARČEKY spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie VIANOCE HNEDÉ

Prestieranie VIANOCE HNEDÉ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie VIANOCE RUSTIK

Prestieranie VIANOCE RUSTIK spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie ZIMNÁ ROZPRÁVKA

Prestieranie ZIMNÁ ROZPRÁVKA spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie LONDON BUS

Prestieranie LONDON BUS spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie ZELENINA

Prestieranie ZELENINA spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie VEĽKÁ NOC KVIETKY

Prestieranie VEĽKÁ NOC KVIETKY spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre slávnostné stolovanie v kuchyni.
3,40 €
 

Prestieranie PRAHA

Prestieranie PRAHA je ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie. Vintage poňatie pristane ako moderným, tak klasickým interiérom.
3,40 €
 

Prestieranie HARMONY TERRA

Prestieranie HARMONY TERRA - ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie. Nalaďte sa na romantickú vlnu už pri raňajkách v spoločnosti jemných vzorov a terakotových odtieňov.
3,40 €
 

Prestieranie CODEX

Prestieranie CODEX - ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie. Nechajte vstúpiť ladné krivky do svojej jedálne. Prírodné odtiene a geometria pristane každému interiéru.
3,40 €
 

Prestieranie PROVANCE

Prestieranie PROVANCE - ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie. Nalaďte sa na romantickú vlnu už pri raňajkách v spoločnosti jemných vzorov.
3,40 €
 

Prestieranie ČUČORIEDKOVÉ SRDCE

Prestieranie ČUČORIEDKOVÉ SRDCE spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie VEĽKÁ NOC ŽLTÁ

Prestieranie VEĽKÁ NOC ŽLTÁ spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre slávnostné stolovanie v kuchyni.
3,40 €
 

Prestieranie CANDY

Prestieranie CANDY spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie CAVALLO

Prestieranie CAVALLO spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie ETERICO

Prestieranie ETERICO spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie AMANTE

Prestieranie AMANTE spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €
 

Prestieranie NEPTUN

Prestieranie NEPTUN spríjemní každý okamih, ktorý strávite vo svojej jedálni. Ideálny a praktický doplnok pre každodenné stolovanie.
3,40 €