NÁVLIEČKY

 
 
 
 
NÁVLIEČKY

Dušou návliečok je kvalitný prírodný materiál bavlna. O bavlne sa hovorí, že je kráľovnou posteľnej bielizne ale poznáme aj obliečky z bavlneného saténu, prémium satén, damaškové, bambusové, krepové. Obliečky z našej ponuky si vás získajú aj rôznorodými motívmi, farebnosťou a krásnymi výšivkami. Detičky poteší posteľná bielizeň s ich obľúbenými rozprávkovými hrdinami.

 

 
 


NÁVLIEČKY

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Bavlnené obliečky Matějovský VLOČKY

Vianočné obliečky posiate snehovými vločkami prináša sviatočný vzor posteľnej návliečky VLOČKY. Sýty vianočný odtieň červenej farby nechá vyniknúť svetlým motívom vločiek. Nádherné bavlnené obliečky ktoré vykúzlia vianočnú atmosféru vo Vašej spálni. Návlek na prikrývku aj na vankúš je z oboch strán rovnaký. Návleky 40x40 cm sa šijú z rovnakej látky ako posteľné obliečky, vďaka
37,30 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský WINTER

Atraktívne Vianočné obliečky so severskou kombináciou geometrie a siluetami sobov v odtieňoch svetlo šedej a zemitej okrovej, Vám do vášho interiéru prinášajú bavlnené obliečky WINTER. Návlek na prikrývku je z oboch strán rovnaký, spodná strana vankúša má iba geometrický vzor bez sobov. Celý vzor na prikrývke je tzv. rotačné s opakovaním, tomu zodpovedá pohyblivé rozvrhnutie so
7,20 €
 

DAMAŠKOVÉ návliečky LOLITA navy modrá

Odtieň námorníckej modrej pôsobí na lôžku noblesne.
80,20 €
 

Bavlnené obliečky Matějovský POLAR PINK

Posteľné obliečky POLAR PINK prinášajú mladistvý škandinávsky vzor s medveďmi v atraktívnej farebnej kombinácii odtieňov šedej a ružovej, bielej a čiernej. Vrchná strana návliečky na vankúš aj prikrývku odpovedá fotografii. Spodná strana vankúša má tmavo sivý podklad, spodnú stranu návliečky tvorí drobný motív šedých a ružových stromčekov opakujúcich sa v celej ploche. Návleky
4,80 €
 

Detské obliečky CARS BLUE 02

Detské bavlnené obliečky s obrázkom rozprávkovej postavičky CARS.
24,50 €
 

Detské obliečky PRASIATKO PEPINA 28

Detské bavlnené obliečky s obrázkom rozprávkovej postavičky PRASIATKO PEPPA PIG.
24,50 €
 

Saténové obliečky issimo Home LEE

Saténové posteľné obliečky 200x220cm v zaujímavom prevedení.
169,00 €
 

Saténové obliečky issimo Home SORTIE

Saténové posteľné obliečky 200x220cm v zaujímavom prevedení.
169,00 €
 

Saténové obliečky issimo Home LERON

Saténové posteľné obliečky 200x220cm v zaujímavom prevedení.
189,00 €
 

Bavlnené obliečky POLINA issimo Home

Posteľné bavlnené obliečky POLINA v zaujímavom geometrickom prevedení. Svetlo šedé posteľné návliečky doplnené o kontrastnú žltú sa hodia do moderného interiéru. Zipsové komfortné zatváranie, pre jednoduchšie prezliekanie obliečok.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky HELEN issimo Home

Bavlnené obliečky HELEN s nádherným ornamentom, na svetlo béžovom podklade. Zipsové komfortné zatváranie, pre jednoduchšie prezliekanie obliečok.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky NAT-LAPIS issimo Home

Posteľné bavlnené obliečky NAT-LAPIS v zaujímavom geometrickom prevedení. Modro šedé posteľné návliečky sa hodia do moderného interiéru. Zipsové komfortné zatváranie, pre jednoduchšie prezliekanie obliečok.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky MADALINA issimo Home

Posteľné bavlnené obliečky MADALINA v zaujímavom ornamentovom prevedení. Zútulnia Váš interiér. Zipsové komfortné zatváranie.
33,40 €
 

Bavlnené obliečky BREZZA issimo Home

Posteľné obliečky BREZZA v zaujímavom prevedení na svetlom podklade. Bavlnené návliečky zmenia Vašu spálňu na moderné a útulné miesto.
33,40 €
 

Saténové obliečky VERENE - SADA

Saténové obliečky v zámockom duchu. Svetlohnedá farba obliečok Verene je doplnená o biele ozdobné ornamenty pripomínajúce atmosféru zámockých interiérov. Saténové obliečky sú vrchná strana ornament ako na fotografii a z opačnej strany sú jednofarebné elegantné biele.
118,00 €
 

Saténové obliečky RUDOLPH

Červené vianočné Detské saténové posteľné návliečky. Vianočný sob s červenou čiapkou sa bude na vás usmievať počas celých sviatkov. Zaobstarajte si ich pre seba a vianočná nálada zaručene ovládne váš domov, alebo sú aj vhodným darčekom, ktorý určite každého poteší.
59,90 €
 

Saténové obliečky PRINCESA

Detské saténové posteľné návliečky s princeznou. Detské obliečky s princeznou v ružových šatôčkach hrajúce sa v zelenom lese s motýlikmi.
59,90 €
 

Saténové obliečky MARINO

Detské saténové posteľné návliečky s morskými živočíchmi. Krásne farebné obliečky pre deti, ktoré sú zdobené rôznymi morskými tvormi.
59,90 €
 

Saténové obliečky IBIS PUELLA

Detské saténové posteľné návliečky v odtieňoch ružovej farby, sú vhodné pre každú malú parádnicu.
59,90 €
 

Flanelové obliečky GRANDE

Prírodný motív v atraktívnom farebnom prevedení, v kombinácii petrolejovej, svetlo modrej, bielej a jasne zelené odtiene. Vzor na posteľnej obliečke GRANDE je z oboch strán rovnaký. Návlek na vankúš je z každej strany iný (viď foto). Posteľné je opatrené pohodlným zipsovým uzáverom.
4,80 €