NÁVLIEČKY

 
 
 
 
NÁVLIEČKY

Dušou návliečok je kvalitný prírodný materiál bavlna. O bavlne sa hovorí, že je kráľovnou posteľnej bielizne ale poznáme aj obliečky z bavlneného saténu, prémium satén, damaškové, bambusové, krepové. Obliečky z našej ponuky si vás získajú aj rôznorodými motívmi, farebnosťou a krásnymi výšivkami. Detičky poteší posteľná bielizeň s ich obľúbenými rozprávkovými hrdinami.

 

 
 


NÁVLIEČKY

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Bavlnené posteľné obliečky Gloriet Matějovský

Výrazná florálna kresba vyniká na prednej strane posteľnej obliečky na bielom pozadí, zo spodnej strany kontruje moderný petrolejový podklad. Bavlnené obliečky Gloriet sa stanú súčasťou každej modernej spálne. Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Florin Matějovský

Posteľné Florin v jemných pastelových odtieňoch šedej a púdrovej farby tvoria pôvabný a zaujímavý vzor. Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Vinny Matějovský

Posteľné obliečky Matějovský Vinny v atraktívnom mladistvom prevedení. Geometrický vzor dokonale rozžiari každé pochmúrne ráno. Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
68,10 €
 

Saténové posteľné obliečky Euphoria Matějovský

Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom
47,60 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Lovely Matějovský

Svieži nádych modernej romantiky prinesú do každej spálne atraktívne posteľné obliečky Lovely. Obľúbenoá kombinácia čiernej, zlatej a krémovo bielej farby. Nápis na prikrývke "love itself" dokonale vynikne na čiernej farbe, na vankúši odľahčuje biele písmo. Vzor je z oboch strán rovnaký. Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Návlek Galaxy Blue Blanka Matragi

Návlek Galaxy Blue sa stane skutočným klenotom vo vašej spálni prípadne obyvačke.Dômyselnú hru modrých odtieňov a krémovo bielej farby, zobrazujú kúzlo osobitého rukopisu uznávanej umelkyne. Vydajte sa do hlbín vesmíru, nechajte sa ukolísať fantáziou a inšpirujte sa k odvážnym snom.
9,80 €
 

Posteľné obliečky Galaxy Blue Blanka Matragi

Posteľné obliečky Galaxy Blue sa stanú skutočným klenotom vo vašej spálni. Dômyselnú hru modrých odtieňov a krémovo bielej farby, zobrazujú kúzlo osobitého rukopisu uznávanej umelkyne. Vydajte sa do hlbín vesmíru, nechajte sa ukolísať fantáziou a inšpirujte sa k odvážnym snom.
63,60 €
 

Návlek Trip Blanka Matragi

Návlek Trip sa stane skutočným klenotom vo vašej spálni prípadne obyvačke. Zlatohnedé zemité odtiene podčiarkujú dômyselnú štruktúru dizajnového vzoru. Harmonická paleta modrých tónov zobrazená v umeleckom vzore, od blankytnej až po farebné odtiene nočnej oblohy.
9,80 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Intense Matějovský

Vzor Intense ponúka moderné a hravé prevedenie lúčnych kvetov. Zo spodnej strany je po celom kontrastný kárový vzor ako na fotografii. Svetlý prírodný bavlnený podklad, ktorý nechá vyniknúť šedej, tmavo šedozelenej a oranžovo žltej farbe. Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
68,10 €
 

Posteľné obliečky Dinosaur Black

Nádherné posteľné obliečky s motívom dinosaura. Z jednej strany je zobrazený dinosaurus na čiernom podklade ako na fotografi.
22,50 €
 

Posteľné obliečky Futbal 2

Nádherné posteľné obliečky s motívom futbalovej lopty. Z jednej strany je zobrazená futbalová lopta ktorú drží hráč ako na fotografii, z druhej strany sú obliečky po celom so vzorom trávy.
22,50 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Calavera Matějovský

Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Sakura Matějovský

Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Mambo Matějovský

Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Etno Matějovský

Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Bavlnené posteľné obliečky Zebry Matějovský

Posteľné obliečky Matějovský sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom.
35,60 €
 

Posteľné obliečky Bunny friends

Nádherné posteľné obliečky s motívom zajačikov. Z jednej strany sú zobrazené zajačiky ako na fotografii, z druhej strany sú obliečky po celom jemné svetlo sivé zajačiky.
22,50 €
 

Posteľné obliečky Bulldog heart

Nádherné posteľné obliečky s motívom buldočka. Z jednej strany je zobrazený buldoček ako na fotografii, z druhej strany majú obliečky jemný vzor srdiečka a šípy na bielom podklade.
22,50 €
 

Exkluzívne bavlnené obliečky Spring

Posteľná bielizeň Matějovský Spring je z oboch strán rovnaká ako na obrázku a je opatrená praktickým zipsovým uzáverom.
48,00 €
 

Krepové posteľné obliečky Chloe

Na prvý pohľad Vás očarí elegantné prevedenie posteľnej obliečky CHLOE! Nádherný jemný motív listov je v estetickej súhre s pastelovými odtieňmi koralovej, bielej, petrolejovej a krémovo hnedej farby. Posteľné návliečky Chloe Vám ponúkame v 100% bavlne v materiálovom prevedení krep deluxe. Spodnú stranu na paplóne aj vankúši zdobí kontúra motívu v koralovej farbe doplnenej o sv
37,80 €