O nas

 
 
 
 

Pekný byt - pohoda pre každého.


 
Vítame vás v našom e-shope, ktorý bol založený v roku 2014, sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom dekorácií
do bytu, japonskými stenami a záclonami, bytovým textilom, doplnkami do kuchyne, kúpeľne aj záhrady.
 

Mať pekne a prakticky zariadený byt je sen každého z nás. Pri zariaďovaní vlastného bývania som narážal na neustále nedostatky, chcel som dizajnové kúsky, samozrejme kvalitné a za rozumnú cenu. A keď som na ne narazil, skrsla vo mne myšlienka, dať všetky tieto dizajnové výrobky od popredných značiek a svetových dizajnérov do povedomia ľudí na jednom mieste. Myšlienka sa v roku 2014 premenila na realitu, vznikol náš e-shop s výstižným názvom PEKNÝ BYT.


Každý človek má iné povahové črty, ako aj preferencie línií v bývaní a preto sme zaradili do nášho repertoáru široký záber produktov.

Značky ASA Selection, Artebene, Blomus, Broste, Dijk, Decostar, Leonardo, Linum, Sil-ka, Umbra ponúkajú nadčasové bytové doplnky do bytu, kancelárie ale aj kuchyne, kúpeľne či záhrady.
Značky Küchenprofi, Zassenhaus, Cilio, William Morris ponúkajú profesionálne potreby a pomôcky do kuchyne.
Značka Philippi je priam stvorená pre nákup milých, neopakovateľných darčekov pre vašich priateľov, blízkych a rodinu.
Značky Matějovský, issimo Home ponúkajú kvalitné posteľné prádlo.
A nezabudli sme ani na detské dekorácie, školské a športové potreby, plagáty, nálepky, hračky a zariadenie do detských izieb, oblečenie a obuv. 
 
Veríme, a prajeme vám, aby sa vám na našich stránkach dobre nakupovalo a naše produkty dotvárali svojou jedinečnosťou vaše domovy, tak ako aj vy budete dotvárať našu históriu.
 
Za celý tým e-shopu prajem príjemné strávene chvíle u nás.
 
Milan Horváth
majiteľ