OBRUSY

 
 
 
 


OBRUSY

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

Obrus obdĺžnik LACEY EKRU issimo Home

Luxusné prevedenie obrusu, dodá moderný a exkluzívny dizajn každému interiéru.
135,40 €
 

Teflónový obrus ALANZO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor ALANZO. Atraktívny motív sliepočiek a v kombinácii s jemnou šedobéžová kockou na prírodnom bielom podklade, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
11,80 €
 

Teflónový obrus ADONE

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor ADONE. Romantická letná koláž plná Provance motívov ladená do fialových a fuchsiových tónov na béžovom podklade imitujúcom drevo, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
9,80 €
 

Teflónový obrus ELMO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor ELMO. Atraktívne florálny motív v kombinácii s pruhmi v pastelových tónoch hnedej, béžovej a krémovej farby, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
9,80 €
 

Teflónový obrus GAVINO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor GAVINO. Atraktívny geometrický motív s tyrkysovými, hnedými a béžovými prvkami na tmavom antracitovom podklade, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
9,80 €
 

Teflónový obrus MAURO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor MAURO. Atraktívne geometrický motív v odtieňoch čiernej, bielej a šedej, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
9,80 €
 

Teflónový obrus NERO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor NERO. Atraktívne geometrický motív v čiernej, hnedej a sýto ružovej farbe, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
9,80 €
 

Teflónový obrus ORSINO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor ORSINO. Atraktívne kvetinový motív v tlmených prírodných odtieňoch hnedej a zelenošedej, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
13,90 €
 

Teflónový obrus OTHELO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor OTHELO. Atraktívny motív s vlčími makmi na podklade v odtieňoch cafe latte a svetlo hnedej. Zaujímavým detailom je písaný text, ktorý elegantne dopĺňa romantické ladenie vzoru.
11,80 €
 

Teflónový obrus TADEO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor TADEO. Atraktívne geometrický motív v odtieňoch antracitovej, čiernej, bielej a fialovej, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
9,80 €
 

Teflónový obrus ENRICO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor ENRICO. Sviatočný motívy na sýtom červenom podklade, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
13,90 €
 

Teflónový obrus MATTEO

Štýlový, moderný dekoračný teflónový obrus vzor MATTEO. Sviatočný motívy na sýtom červenom podklade, dotvorí celkový vzhľad vašej kuchyne.
11,80 €
 

Obrus issimo Home ALESSA GRAY

Prepracovaný obrus v darčekovej krabici, vhodné ako darček...
59,40 €