Magnetický obuvák na topánky SLUP 2,5x4x36 cm matná strieborná, Blomus

 
 
 
 

Organizéry, vešiaky

Magnetický obuvák na topánky SLUP 2,5x4x36 cm matná strieborná, Blomus

Magnetický obuvák na topánky z nerezovej ocele SLUP 2,5 x 4 x 36 cm v matnej striebornej, Blomus
Výrobca: Blomus
Kód produktu:fan-68305
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 23,65 €
Farba:mat
Materiál:nerez ocel
Rozmer:D.36 cm

Popis produktu

Popis

  • Materiál: nerezová oceľ
  • Farba: matná strieborná
  • Rozmery: 2,5 x 4 x 36 cm
  • Výrobca: Blomus
  • Design: stotz-design

 

Obuvák Slup je určený na zavesenie pomocou magnetického háčika. Háčik s magnetom sa upevňuje na stenu a pomocou magnetu sa obuvák udrží na akomkoľvek mieste, kde si umiestnite magnetický háčik, ktorý je súčasťou obuváka.

 

Vešiaky a háčiky sú naši neodmysliteľní pomocníci. Po príchode domov prvé čo potrebujeme je zavesiť si niekam kľúče, kabát, kabelku či šál. Pokračujeme do kúpelne a zasa háčiky na ktorých máme zavesené uteráky. V kuchyni je háčik nevyhnutný a v šatníku nesmú chýbať ramienka. Dnes už sú naši pomocníci v rôznych veľkostiach, vysokokvalitných materiálov a tvarov, ktoré navrhujú poprední dizajnéri svetoznámych značiek a priam dotvárajú celkový štýl vášho domova. Sú to bytové doplnky, na ktorých oceníte nie len ich praktičnosť, ale aj ich vzhľad.

 

Blomus je nemecká značka, ktorá má nekonečný cit pre nerezovú oceľ v jej čistej forme, či pre ďalšie ušľachtilé materiály v zaujímavých kombinaciach. Dizajn, ktorý dáva značka svojim výrobkom je oceňovaný každoročne významnými oceneniami za dizajn.
Dizajnéri ako Susanne Augenstein, Nicolai Fuhrmann alebo Andre Gilli patria medzi tých, ktorí významnou mierou vytvárajú a podieľajú sa na úspechoch značky Blomus.

Výrobky značky Blomus z nerezovej ocele majú mimoriadne čisté dizajnove tvary, ale zároveň maximálnu funkčnosť. Jednoduché ale premyslené až priam rafinované spracovanie spája v sebe dôraz na detail a hlboký estetický zážitok. 

Výrobky z Blomus sú chladné a príjemné, praktické a elegantné s nadčasovým charakter.
Blomus produkty stále ako prítomnosť. Sú partnermi pre pekný deň spojený s ešte krajšími exkluzívnymi okamihmi.

Parametre