Vešiak na stenu SKYLINE 50x15 cm čierny, Umbra

 
 
 
 

Organizéry, vešiaky

Vešiak na stenu SKYLINE 50x15 cm čierny, Umbra

Vešiak na stenu z plastu SKYLINE 50 x 15 cm v čiernej farbe, Umbra
Výrobca: Umbra
Kód produktu:fan-318190040/S
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3 - 7 dní
Vaša cena: 29,96 €
Farba:čierna
Materiál:plast
Rozmer:50x15 cm

Popis produktu

Popis

  • Materiál: plast
  • Farba: čierna
  • Rozmery: 50 x 15 cm
  • Výrobca: Umbra
  • Design: Helen T. Miller, Tracy Wong

 

Vešiak Skyline bol navrhnutý tak, aby pripomínal panorámu mesta. Na stene pôsobí ako obraz a v prípade potreby sa vyklopia jednotlivé "vežiaky" a máte originálny vešiak.

 

Vešiaky a háčiky sú naši neodmysliteľní pomocníci. Po príchode domov prvé čo potrebujeme je zavesiť si niekam kľúče, kabát, kabelku či šál. Pokračujeme do kúpelne a zasa háčiky na ktorých máme zavesené uteráky. V kuchyni je háčik nevyhnutný a v šatníku nesmú chýbať ramienka. Dnes už sú naši pomocníci v rôznych veľkostiach, vysokokvalitných materiálov a tvarov, ktoré navrhujú poprední dizajnéri svetoznámych značiek a priam dotvárajú celkový štýl vášho domova. Sú to bytové doplnky, na ktorých oceníte nie len ich praktičnosť, ale aj ich vzhľad.

 

 

Umbra - je kanadská spoločnosť, ktorá ponúka čisté línie svojich produktov, pričom ich prvotným cieľom je funkčnosť každého doplnku, ktorý vychádza z ich dielne.

Umbra sa zaoberá výrobou doplnkov do obývačiek, spálni, chodby aj kúpeľne. Ak hľadáte funkčnosť, ste na správnej adrese -  Umbra nesklame žiadneho zákazníka.

Parametre