Detské pleťové mlieko Meraki mini 275 ml, Meraki

 
 
 
 

Pleťová kozmetika

Detské pleťové mlieko Meraki mini 275 ml, Meraki

Detské pleťové mlieko Meraki mini 275 ml, Meraki
Výrobca: Meraki
Kód produktu:fan-Mkas71
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3 - 7 dní
Vaša cena: 21,50 €

Popis produktu

Popis

  • Objem: 275 ml

 

Jemné telové mlieko pre deti a bábätká je bohaté na hydratačné prísady, ako je aloe vera (z organického poľnohospodárstva), bambucké maslo a jojobový olej. Vďaka nim zanechá detskú pokožku hebkú a hydratovanú. Mlieko sa ľahko vstrebáva, je vhodné na každodenné použitie a navyše je úplne bez parfumácie, čo výrazne znižuje riziko výskytu alergických reakcií. Že je telové mlieko pre deti naozaj tým najlepším dokazujú hneď tri certifikáty kvality: - Asthma-Allergy-Denmark - zaručuje, že riziko vzniku alergie je minimalizované a prípravok je úplne bez parfumácie - Nordic Ecolabel - prípravok spĺňa najprísnejšie požiadavky na životné prostredie a zdravie - Ecocert - záruka certifikovaného ekologického produktu Telové mlieko je dodávané v plastovej fľaši s pumpičkou.

 

Značka kozmetiky Meraki poskytuje unikátny estetický zážitok z produktov navrhnutých a vyvíjaných v tvorivom prostredí v Dánsku, inšpirovaných Škandináviou a vzťahom k prírodnému bohatstvu.

Spoločnosť Meraki sa pri výrobe snaží o čo možno najkvalitnejší výber materiálov a prísad. Preto používa len to najlepšie, čo ponúka miestna príroda pre rozvoj estetických a ošetrujúcich produktov. Vytvára produkty s jemnými, účinnými a výživnými zložkami, z ktorých všetky sú starostlivo vybrané pre kvalitu, preukázateľné účinky a prírodú vôňu.

Parametre