Pomôcky na pečenie - Bytové doplnky | Pekny byt

 
 
 
 
POMÔCKY NA PEČENIE

Cieľom pomôcok na pečenie je uľahčiť prácu cukrárkam, či už amatérskym, alebo profesionálnym. Zo širokej škály krájačov, podložiek, etažérov si určite vyberiete a Vaše pečenie bude s našimi pomôckami na pečenie určite hravé a radostné. Vy aj Vaši hostia si určite pochutia na skvele chutiacich a aj vyzerajúcich mňamkách z Vašej cukrárne.

 

 
 

Pomôcky na pečenie

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 

Servírovací tortový set SWEET 8x29x2 cm z plastu vo fialovej farbe, Umbra

Servírovací tortový set SWEET 8x29x2 cm z plastu vo fialovej farbe, Umbra
10,73 €
 

Formička na puding 1l, Küchenprofi

Plastová formička na puding s vekom odolná do 90°C.
7,95 €
 

 
 
Pomôcky na pečenie

Pomôcky na pečenie - skvelí pomocníci
 

Každá z nás raz začínala s pečením, chceli sme sa ukázať pred blízkymi, alebo nás prinútili detičky. V obchodoch je veľa vynikajúcich sladkých pokušení, ktoré skvele vyzerajú. Doma s láskou pripravené maškrty zo zdravých ingrediencií sú však práve tou najlepšou voľbou. Aj keď sú začiatky ťažké, stále to máme omnoho ľahšie ako naše babičky, ktoré nemali pomôcky na pečenie. Dnešná moderná doba ponúka veľa vychytávok, s ktorými všetko zvládneme aj ako začiatočníci.

Základné pomôcky na pečenie

Potrebujeme odmerky, sitko, misky, valčeky... Ako najzákladnejšiu pomôcku na pečenie by som však určite spomenula formu na pečenie. Neodolateľná vôňa upečeného korpusu sa nesie celou domácnosťou. Treba ale odolať a priviesť naše cukrárske umenie do dokonalosti. Drobné pomôcky ako sú stierky na plnky, sety na zdobenie, štetce či zdobítka vytvoria krásne ozdoby a vás povýšia na domácich majstrov cukrárov.

Pomôcka na pečenie - forma

Už naše staré mamy pri pečení báboviek nedali dopustiť na dobrú formu. Kvalitná forma je alfou a omegou pečenia. Pri výbere sa sústreďte hlavne na kvalitný materiál, upravovaný povrch s nepriľnavou vrstvou. Sladká alebo aj slaná pochúťka sa neprilepí a ľahučko sa vyklopí. Niekto uprednostňuje silikónové formy, iný porcelánové, alebo klasiku - kovové s povrchovou úpravou. Táto pomôcka by nemala chýbať v žiadnej kuchyni.
 

Majstri cukrári s pomôckami na pečenie od peknybyt.sk
 

Pomôcky na pečenie pre cukrárov a to nie len profesionálnych, ale aj amatérskych nájdete u nás v oddelení - pomôcky na pečenie v sekcii pečenie. Preto milé gazdinky neváhajte pozrite si našu ponuku a ukážte rodine, známym, priateľom či susedom svoje cukrárske umenie, pečenie s láskou so skvelými pomôckami na pečenie je radosť.
 
Peknybyt.sk praje príjemné nič nerobenie a potešenie zo sladkého mlsania.