PREHOZY-DEKY - strana 4

 
 
 
 
PREHOZY - DEKY

Neviete čím obzvláštniť svoju spálňu? Skúste prehozy a deky, ktoré sa opäť vracajú do módy a dodajú čaro Vaším posteliam a ak treba aj zahrejú. Pokiaľ idete s módnymi trendmi prehozy a deky nemôže vo Vašej spálni chýbať, pretože vzhľad spálne je tiež dôležitý pre spokojný spánok.


 
 


PREHOZY-DEKY

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Prehoz na posteľ LUCKY

Prehoz na posteľ LUCKY je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, z každej st
60,10 €
 

Prehoz na posteľ AMANTE

Prehoz na posteľ AMANTE je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, z každej s
79,60 €
 

Deka NEW STAR GREY Matějovský

Bavlnená deka je ladená do odtieňoch šedej a bielej. Druhá strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,90 €
 

Deka BALTIC Matějovský

Bavlnená deka je ladená do odtieňoch červenej, vanilkovo béžovej a šedej. Druhá strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,60 €
 

Deka LOVE NIGHT Matějovský

Bavlnená deka je ladená do odtieňoch červenej, čiernej a bielej. Druhá strana deky je vyhotovená inverzne. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,90 €
 

DEKA CORAL VLOČKY

Kvalitná deka CORAL je Jemná, mäkká, hrejivá a veľmi príjemná na dotyk...
32,30 €
 

Detská deka TEDDY

Deka v modro bielom prevedení, roztomilý veselý medvedík v čiapke obklopený snehovými vločkami. Deka je z druhej strany vyhotovená inverzne (modrý medvedík na bielom podklade).
15,70 €
 

Detská deka SLEEPING ZOO

Detská deka v hnedo bielom prevedení s motívom roztomile spinkajúcich zvieratiek . Deka je z druhej strany v inverznom farebnom prevedení (svetlé motívy a okraj na tmavšom podklade).
15,70 €
 

Detská deka NIKKO

Deka z jednej strany na prírodnom bielom podklade, rozličné obrázky vtáčích kŕmidiel s vtáčikmi v šedom prevedení, druhá strana je vyhotovená inverzne (biele motívy na šedom podklade).
15,70 €
 

Bambusová deka CAROL

Atraktívne vianočný motív na smotanovom podklade v teplom odtieni svetlo hnedej. Druhá strana bambusovej deky je vyhotovená inverzne (svetlý motív na tmavom podklade).
39,60 €
 

Deka RUBY MENTOL

Luxusná deka s hustým vlasom, hrejivá a sametová na omak...
32,20 €
 

PREHOZ JUANA LILA issimo Home

Nádherný prehoz na posteľ issimo Home JUANA LILA. Elegantná spálňa na dosah, rýchlo a vkusne.
281,00 €
 

Deka RUBY HNEDÁ

Luxusná deka s hustým vlasom, hrejivá a sametová na omak...
32,20 €
 

Detská deka JESSE issimo Home

Detská deka, ktorá Vás prekvapí kvalitným prevedením a nádherným balením (pozri obrázok).
78,20 €
 

PREHOZ LA ROSA issimo Home

Prehoz na posteľ issimo Home LA ROSA v nádhernej vintage koláži na bledulinko máslovom podklade, navodí nezameniteľnú atmosféru vo Vašom interiéri.
103,40 €
 

Deka ETERNITY GREEN Matějovský

Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,60 €
 

Deka SNOW Matějovský

Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,90 €
 

Deka HERMOSA Matějovský

Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,60 €
 

Deka VELVET Matějovský

Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,90 €
 

Deka RONY

Pastelové odtiene sýto červenej, antracitovej a bielej dokonale kontrastujú a podčiarkujú tak vianočne ladený vzor so sobmi. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV.
39,90 €