PREHOZY-DEKY - strana 5

 
 
 
 
PREHOZY - DEKY

Neviete čím obzvláštniť svoju spálňu? Skúste prehozy a deky, ktoré sa opäť vracajú do módy a dodajú čaro Vaším posteliam a ak treba aj zahrejú. Pokiaľ idete s módnymi trendmi prehozy a deky nemôže vo Vašej spálni chýbať, pretože vzhľad spálne je tiež dôležitý pre spokojný spánok.


 
 


PREHOZY-DEKY

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

Patchworkový prehoz na posteľ ANELA

Prehoz na posteľ patchwork ANELA, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Patchworkový prehoz na posteľ ALLYSON

Prehoz na posteľ patchwork ALLYSON, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Patchworkový prehoz na posteľ SENAS

Prehoz na posteľ patchwork SENAS, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Patchworkový prehoz na posteľ VERONINA

Prehoz na posteľ patchwork VERONINA, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Patchworkový prehoz na posteľ ROZANE

Prehoz na posteľ patchwork ROZANE, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Patchworkový prehoz na posteľ HAILEY

Prehoz na posteľ patchwork HAILEY, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Patchworkový prehoz na posteľ SHELBY

Prehoz na posteľ patchwork SHELBY, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Patchworkový prehoz na posteľ CHAMPS

Prehoz na posteľ patchwork CHAMPS, je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná.
64,80 €
 

Prehoz na posteľ GRANDE

Prehoz na posteľ GRANDE je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, ako na fot
79,60 €
 

Prehoz na posteľ SILVIO

Prehoz na posteľ SILVIO je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, ako na fot
79,60 €
 

Prehoz na posteľ ETERNITY LILA

Prehoz na posteľ ETERNITY LILA je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, ako
79,60 €
 

Prehoz na posteľ FROSTY

Prehoz na posteľ FROSTY je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, ako na fot
79,60 €
 

Prehoz na posteľ POLAR

Prehoz na posteľ POLAR je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, ako na foto
79,60 €
 

Detská deka LORRI BEIGE

Roztomilý vtáčik na geometrickom vzore v jemných pastelových odtieňoch béžovej a krémovej.
15,70 €
 

Deka RUBY MODRÁ

Luxusná deka s hustým vlasom, hrejivá a sametová na omak...
32,20 €
 

Deka RUBY ŽLTÁ

Luxusná deka s hustým vlasom, hrejivá a sametová na omak...
32,20 €
 

Deka EMBER Matějovský

Atraktívny prírodný vzor deky. Druhá strana deky je vyhotovená inverzne (svetlý motív na tmavom podklade). Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Deka IMPERIAL Matějovský

Bavlnená deka vo vianočnom motíve v červeno hnedom a krémovom prevedení. Deka je Ideálna na prikrytie počas zimných večerov k TV ale aj na prekrytie sedačky.
39,90 €
 

Prehoz na posteľ POSEIDON

Prehoz na posteľ POSEIDON je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, ako na f
79,60 €
 

Prehoz na posteľ ZENIT

Prehoz na posteľ ZENIT je jedinečný, estetický a praktický doplnok, s ktorým bude Vaša posteľ vždy dokonale ustlaná. Ako výplň je použité vrstvené duté vlákno, povrchový materiál je 100% bavlnená látka, v rovnakom dezéne ako posteľné obliečky, ako na foto
79,60 €