Šálka na espreso MUGA čierne bodky, ASA Selection

 
 
 
 

Šálky

Šálka na espreso MUGA čierne bodky, ASA Selection

Šálka na espreso MUGA čierne bodky, ASA Selection
Výrobca: ASA Selection
Kód produktu:fan-29181690
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3 - 7 dní
Vaša cena: 10,19 €
Farba:bílá/černá (lesklá
Materiál:porcelán
Rozmer:P.5,4 cm,V. 6,25 cm

Popis produktu

Popis

  • Farba: biela / čierna ( lesklá )
  • Materiál: porcelán
  • Rozmer:  Priemer 5,4 cm, Výška  6,25 cm
  • Objem: 80 ml
  • Údržba: vhodné do umývačky

 

Prilákať ľudí k stolu určite nebudem nič náročné ak svoje chutné jedlo naservírujete do pekného taniera či misky a po chutnom obede zasadnete ku kávičke a koláčiku, ktoré budú pripravené a servírované v servise s rovnakým dizajnom. Ak dbáte aj na kvalitu v našej ponuke nájdete servis z porcelánu fine bone chine - je to najkvalitnejší kostný porcelán. Ponúkame niekoľko kolekcií z ktorých si viete vyskladať podľa vlastnej potreby raňajkový, obedový ale aj kávový servis, kedže je všetko na kusy sami si určíte, aké veľké či malé súpravy potrebujete.

 

 

Asa Selection bola založená v Hoehr-Grenzhausen a patrí medzi popredné firmy v odvetví porcelánu, keramiky, bytových dekorácií a bytových textílii.

Asa Selection predstavuje moderný, priam nadčasový dizajn. Ako globálny hráč firma pokrýva trhy po celom svete s neustále novými funkciami a je zastúpená v 80 krajinách, sčasti z vlastných agentúr.
Zakladateľ a dizajnér Yvonne Schubkegel je zameraný na následné filozofie - jednoduché tvary a farby. Kolekcie z tejto dielne sa vyznačujú tým, že sú nekonvenčné a bez okázalosti s citom pre trendy.

Parametre