Sklenené dózy - Bytové doplnky | Pekny byt

 
 
 
 
SKLENENÉ DÓZY

Sklenené dózy vďaka svojej priehľadnosti nám rýchlo napovedia kde máme čo uložené, ale ja pripomenú, kde a čo treba doplniť. Sklenené dózy sú stohovateľné s tesnením na uzávere, ktorý udrží potraviny, pochutiny či obľúbené raňajkové cereálie čerstvé a chrumkavé preto by nemali chýbať ani u Vás v kuchyni.

 

 
 

Sklenené dózy

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Oválna dóza Cilio 1,3 l
NA SKLADE

Oválna dóza Cilio 1,3 l

Kvalitná akrylová dóza.
21,95 €
 
Dóza na máslo NORDIC SEA, Broste
Novinka

Dóza na máslo NORDIC SEA, Broste

Dóza na máslo NORDIC SEA, Broste
27,27 €
 

Dóza s vrchnákom P:12,5 cm V: 14,5 cm zo skla a kovu v čírej farbe, Apotek

Dóza s vrchnákom P:12,5 cm V: 14,5 cm zo skla a kovu v čírej farbe, Apotek
18,27 €
 

Sklenená dóza s vrchnákom P:15 cm V:17 cm zo skla v čírej farbe, Leonardo

Sklenená dóza s vrchnákom 1,5 L P:15 cm V:17 cm zo skla v čírej farbe, Leonardo
20,58 €
 

Sklenená dóza s vrchnákom 2,8 L P:18 cm V:20 cm zo skla v čírej farbe, Leonardo

Sklenená dóza s vrchnákom 2,8 L P:18 cm V:20 cm zo skla v čírej farbe, Leonardo
26,88 €
 

Dóza s vrchnákom GUSTO Š:14 cm V:7 cm (3 ks) zo skla a plastu v čierno čírej farbe, Leonardo

Dóza s vrchnákom GUSTO 580 ml Š:14 cm V:7 cm (3 ks) zo skla a plastu v čierno čírej farbe, Leonardo
13,27 €
 

Dóza na maslo GUSTO Š:17 cm V:7 cm zo skla a plastu v čírej farbe, Leonardo

Dóza na maslo GUSTO Š:17 cm V:7 cm zo skla a plastu v čírej farbe, Leonardo
14,04 €
 

Sklenená dóza BASIC s nerezovým vrchnákom P:6,5 cm V:5 cm z nerezu a skla v nerezovej a čírej farbe, Blomus

Sklenená dóza BASIC s nerezovým vrchnákom P:6,5 cm V:5 cm z nerezu a skla v nerezovej a čírej farbe, Blomus
17,88 €
 

Dóza na maslo CIAO 12x21x8 cm zo skla v čírej farbe, Leonardo

Dóza na maslo CIAO 12x21x8 cm zo skla v čírej farbe, Leonardo
16,12 €
 

 
 
Dózy zo skla

Dózy zo skla - tie pravé pre vás a vaše potraviny.
 
Patríte k ľuďom, ktorí si potrpia na doplnky a zároveň chcete mať aj efektívne uskladnené potraviny, rôzne pochutiny, koreniny, či maškrty?
Vyskúšajte sklenené dózy, dodajte svojej kuchyni niečo nové a vymeňte staré plastové dózy skryté v skrinkách za sklenené dózy, ktoré nie je nutné zakladať do skriniek. Vystavte si ich na poličky a pýšte sa ich praktickou a estetickou spoločnosťou.
 

Čistá príroda u vás doma.

 

Sklo patrí k čisto prírodným materiálom, neuvoľňuje žiadne chemikálie, čím je pre ľudské zdravie nezávadné a nepoškodzuje ani neohrozuje prírodu. Sklenené dózy sa vyrábajú z piesku, sódy a vápenca a práve tieto tri suroviny zabezpečujú, že sa do našich uskladnených pokrmov či iných surovín, ktoré v nich máme uložené  nedostávajú žiadne toxické látky a chemikálie. Sklo je recyklovatelným materiálom, vieme ho opakovane spracovať a používať zas a zas, čím šetríme aj životné prostredie. Medzi nezanedbateľné prednosti dóz zo skla patrí ich zdravotná nezávadnosť, čo určite ocenia všetci ľudia, ktorým náleží na zdravý a vo veľkej miere aj rodičia deti. Ďalšou prednosťou je ich univerzálne využite, neslúžia len na uschovanie, ale aj na prípravu, ohrievanie či prenášanie pokrmov. Ich priehľadnosť zabezpečuje, že hneď na prvý vidíme čo je v ktorej dóze uschované a aké množstvo sa v nej nachádza. Sklenené dózy sa nezafarbujú, neznehodnotia poškriabaním a nezanechávajú pach po predchádzajúcich potravinách. Sklo je vhodné do umývačky riadu. Pre zachovanie uschovaných pokrmov čerstvých a sviežich a bez škodlivín používajte vo svojich domácnostiach iba sklenené dózy.


 Vytvorte si zaujímavý doplnok.
 
V kuchyni vytvárame naše kulinárske dobroty, či už sladké, slané alebo slávnostné menu pri príležitostiach rôznych osláv. A k tomu potrebujeme všakovaké suroviny, ktoré by mali byť stále poruke a ak si ich krásne naaranžujeme do sklenených dóz, ktoré môžme doplniť trebárs aj obyčajnou stužkou, či farbami nakresliť obrázok, získame zaujímavý ba priam originálny doplnok do kuchyne, ktorý bude zdobiť poličky a dotvárať atmosféru kuchyne.
Sklenená dóza efektívne naplnená dodá každej kuchyni niečo nové, osobité a zároveň praktické čo bude výborne vyzerať.
 
Rozdelenie sklenených dóz.
 
V sklenených dózach sa dá uskladniť takmer všetko. Na uskladnenie cukru, múky, strúhanky ako aj iných sypkých potravín si vyberajte veľké dózy. Cestoviny všakovakých tvarov a farieb sa nádherne vynímajú vo vysokých štíhlych dózach zo skla. Strukoviny zasa dobre vyzerajú v stredne vysokých a širších dóz, ktoré sú praktické aj pre sušienky a keksíky hlavne keď ich tam dáte v tmavej hnedej a svetlej maslovej farbe. Dózy menších rozmerov poslúžia na oriešky, bylinky ale aj sušené ovocie. Malé sklenené dózy sú priam predurčené na koreniny, ktoré potrebujeme mať pri každom varení naporúdzi a ich bonus s pridanou hodnotou je v tom, že stále máme prehľad koľko sme minuli a kedy treba zásoby doplniť.
 
Ponuka sklenených dóz z PEKNÉHO BYTU.
 
E-shop peknybyt.sk sa postará o škodcov potravín, ktorí znepríjemňujú svojou prítomnosťou chvíle v kuchyni. Pripravili sme pre vás sekciu skladovanie potravín, kde si môžte vybrať z ponuky práve tie sklenené dózy, ktoré sú pre vaše potraviny najlepšie a štýlovo najvhodnejšie. Výber môžte sústrediť aj podľa obľúbenej značky.