Utierka 250°C plus 50x70 cm zo 100% bavlny v bielej farbe, ASA Selection

 
 
 
 

Utierky

Utierka 250°C plus 50x70 cm zo 100% bavlny v bielej farbe, ASA Selection

Utierka 250°C plus 50x70 cm zo 100% bavlny v bielej farbe, ASA Selection
Výrobca: ASA Selection
Kód produktu:fan-73200065
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 - 12 dní
Vaša cena: 8,27 €
Farba:biela
Materiál:100% bavlna
Rozmer:50x70 cm

Popis produktu

Popis

  • Materiál: 100% bavlna
  • Farba: biela
  • Rozmery: 50 x 70 cm
  • Výrobca: ASA Selection
  • prať na 60°C, možnosť čistiť chemicky, žehliť max. 200°C
  • nebieliť, nedávať do sušičky

 

Kuchynské utierky patria k našim kuchyniam, hádam neexistuje domácnosť, ktorá ich nepoužíva. Ale vedeli ste, že aj utierky majú svoje tajomstvá? My vám ich povieme, aby ste vedeli lepšie proti nim bojovať. Kuchynské utierky sú skvelým miestom pre baktérie. Tie sa len tešia, že sa z jedného miesta dostanú na ďalšie a môžu tak cestovať po celej kuchyni. Preto je dôležité mať v kuchyni viacero utierok, z ktorých každá bude mať inú úlohu – jednou budeme utierať riad, druhú použijeme na utieranie stola a tak ďalej. Vždy po utretí každú utierku necháme dobre vysušiť.

 

 

Asa Selection bola založená v Hoehr-Grenzhausen a patrí medzi popredné firmy v odvetví porcelánu, keramiky, bytových dekorácií a bytových textílii.

Asa Selection predstavuje moderný, priam nadčasový dizajn. Ako globálny hráč firma pokrýva trhy po celom svete s neustále novými funkciami a je zastúpená v 80 krajinách, sčasti z vlastných agentúr.
Zakladateľ a dizajnér Yvonne Schubkegel je zameraný na následné filozofie - jednoduché tvary a farby. Kolekcie z tejto dielne sa vyznačujú tým, že sú nekonvenčné a bez okázalosti s citom pre trendy.

Parametre