Utierka WAFFEL 50x70 cm zo 100% bavlny v červenej farbe, Linum

 
 
 
 

Utierky

Utierka WAFFEL 50x70 cm zo 100% bavlny v červenej farbe, Linum

Utierka WAFFEL 50x70 cm zo 100% bavlny v červenej farbe, Linum
Výrobca: Linum
Kód produktu:fan-WAF57D02
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 - 12 dní
Vaša cena: 6,73 €
Farba:červená
Materiál:100% bavlna
Rozmer:50x70 cm

Popis produktu

Popis

  • Materiál: 100% bavlna
  • Farba: červená
  • Rozmery: 50 x 70 cm
  • Výrobca: Linum
  • prať na 60°C, možnosť čistiť chemicky, žehliť max. 200°C
  • nebieliť, nedávať do sušičky

 

Kuchynské utierky patria k našim kuchyniam, hádam neexistuje domácnosť, ktorá ich nepoužíva. Ale vedeli ste, že aj utierky majú svoje tajomstvá? My vám ich povieme, aby ste vedeli lepšie proti nim bojovať. Kuchynské utierky sú skvelým miestom pre baktérie. Tie sa len tešia, že sa z jedného miesta dostanú na ďalšie a môžu tak cestovať po celej kuchyni. Preto je dôležité mať v kuchyni viacero utierok, z ktorých každá bude mať inú úlohu – jednou budeme utierať riad, druhú použijeme na utieranie stola a tak ďalej. Vždy po utretí každú utierku necháme dobre vysušiť.

 

 

Linum je švédska značka, uznávaná na celom svete. Jej produkty tvoria textílie do bytu ako napríklad dekoračné závesy, vankúše, deky, prehozy.

Bytový textil Linum je vyrábaný z najkvalitnejších materiálov ako je ľan a bavlna čo oceníte pri kuchynských utierkach, zásterách, obrusoch a prestieraniach. Výrobca dbá aj na farebné prevedenie aby boli jeho výrobky šetrné k životnému prostrediu. Spoločným znakom všetkých výrobkov značky Linum je moderný a nadčasový švédsky dizajn s vynikajúcim remeselným spracovaním a vysokou kvalitou.

Linum - sofistikovaná klasika, ktorá ostane stále len krásna.

Parametre