Značky

 
 
 
 
 
 
 
 

ASA SELECTION

bola založená v Hoehr-Grenzhausen a patrí medzi popredné firmy v odvetví porcelánu, keramiky, bytových dekorácií a bytových textílii.

Asa Selection predstavuje moderný, priam nadčasový dizajn. Ako globálny hráč firma pokrýva trhy po celom svete s neustále novými funkciami a je zastúpená v 80 krajinách, sčasti z vlastných agentúr.
Zakladateľ a dizajnér Yvonne Schubkegel je zameraný na následné filozofie - jednoduché tvary a farby.

 

Kolekcie z tejto dielne sa vyznačujú tým, že sú nekonvenčné a bez okázalosti s citom pre trendy.

 

 

ARTEBENE

založená v roku Luedinghausen v roku 1985, ale od tej doby sa veľa zmenilo a firma sa stala významnou značkou, ktorá dodáva maloobchodníkom v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku.
Celý sortiment značky Artebene zahŕňa láskyplne navrhnuté produkty na balenie, písanie a darovanie. Krásne baliace papiere, darčekové tašky,stuhy v zodpovedajúcich farbách s krabicami. Vysoko kvalitné pohľadnice sú k dispozícii pre osobné správy.

 

Obrúsky a dekorácie miestnosti, rovnako ako drobné darčeky pre priateľov vysokej kvality.

 

 

BLOMUS

je nemecká značka, ktorá má nekonečný cit pre nerezovú oceľ v jej čistej forme, či pre ďalšie ušľachtilé materiály v zaujímavých kombinaciach. Dizajn, ktorý dáva značka svojim výrobkom je oceňovaný každoročne významnými oceneniami za dizajn.
Dizajnéri ako Susanne Augenstein, Nicolai Fuhrmann alebo Andre Gilli patria medzi tých, ktorí významnou mierou vytvárajú a podieľajú sa na úspechoch značky Blomus.Výrobky značky Blomus z nerezovej ocele majú mimoriadne čisté dizajnove tvary, ale zároveň maximálnu funkčnosť. Jednoduché ale premyslené až priam rafinované spracovanie spája v sebe dôraz na detail a hlboký estetický zážitok. 
Výrobky z Blomus sú chladné a príjemné, praktické a elegantné s nadčasovým charakter.
 
Blomus produkty stále ako prítomnosť. Sú partnermi pre pekný deň spojený s ešte krajšími exkluzívnymi okamihmi.

 

 

BROSTE

je dánska značka s nádhernými doplnkami a dekoráciami nie len do bytu, ale aj do záhrady.  Inšpiráciou pre ich dizajn je severská príroda, ktorá je cítiť v každom detaile pri každom výrobku. Broste svojimi motívmi rastlín, zvierat či stromov a severskou farebnosťou spája svoju neodmysliteľnú súčasť s prírodnou.

 

Brostte vytvára hrejivý štýl v krásnych zemitých farbách z prírodných materiálov, kde sa človek cíti ako uprostred prekrásnej prírody.

 

 

CUTIPOL

je portugalská značka, ktorá sa v priebehu niekoľkých generácii venuje výrobe príborov. Najlepšie výsledky tejto značky sú neustálym úsilím o zlepšovanie s neutíchajúcim duchom po inovácii a o zhromažďovaní odborných znalostí. Cutipol považuje vysokú kvalitu nie za možnosť, ale za nevyhnutnú nutnosť, dôkladne vyberá suroviny na výrobu a neustále študuje ergonomické tvary, čím vytvára triezve, praktické a elegantné príbory, ktoré sú dokonalosťou na našich stoloch.

 

Cutipol ponúka veľmi širokú škálu príborov a naberačiek, kde klasické tvary sú prepletené moderným dizajnom s vysokým dôrazom na detail, používa moderné techniky, kde hlavnú roľu hrá stále staré tradičné remeslo.

 

 

DECOSTAR

je holandská firma zaoberajúca sa od roku 2002 veľkoobchodom s interiérovými a exteriérovými dekoráciami z Ázie. Firma sleduje trendy súčastnosti v dizajne a jej výrobky poskytujú atmosféru vidieckeho štýlu. Decostar má širokú paletu výrobkov nie len pre obývacie izby, kuchyne či kúpeľne, ale aj pre vaše záhrady a terasy.

 

Výrobky z Decostar vytvárajú atmosféru a dodávajú charakter vašim interiérom.

 

 

LEONARDO

je rodinný podnik založený v roku 1859. V dnešnej dobe jedným z popredných európskych dodávateľov skla.
V súčasnosti je spoločnosť riadená v 5. generácii Oliver Kleine a jeho manželka Bianca.

Leonardo je značka zaoberajúca sa dizajnom skla. Sortiment tejto značky má široký záber produktov zo skla v kvalite krištáľu. Ponúka zaujímavé poháre, ale aj misy, vázy a svietniky či produkty na kávu a čaj.

 

Značka Leonardo sa stane krásnym doplnkom každej domácnosti, ale aj šikovným pomocníkom, ktorý vyjadruje taliansky zmysel života.

 

 

LINUM

je švédska značka, uznávaná na celom svete. Jej produkty tvoria textílie do bytu ako napríklad dekoračné závesy, vankúše, deky, prehozy. Bytový textil Linum je vyrábaný z najkvalitnejších materiálov ako je ľan a bavlna čo oceníte pri kuchynských utierkach, zásterách, obrusoch a prestieraniach. Výrobca dbá aj na farebné prevedenie aby boli jeho výrobky šetrné k životnému prostrediu. Spoločným znakom všetkých výrobkov značky Linum je moderný a nadčasový švédsky dizajn s vynikajúcim remeselným spracovaním a vysokou kvalitou.

 

Linum - sofistikovaná klasika, ktorá ostane stále len krásna.

 

SILK-KA

je holandská firma zaoberajúca sa v hlavnej miere výrobou umelých kvetov.

Silk-ka  dbá na kvalitu svojich kvetov a je u nich na poprednom mieste spolu s dôrazom na veľmi prirodzeným vzhľadom kvetov. Kombinácia prírodných a umelých materiálov vystihuje autentickosť kvetov a dôraz na detail predurčuje kvety do vašich domácností, kancelárií či vstupných priestorov.

 

UMBRA

je kanadská spoločnosť, ktorá ponúka čisté línie svojich produktov, pričom ich prvotným  cieľom je funkčnosť každého doplnku, ktorý vychádza z ich dielne.Umbra sa zaoberá výrobou doplnkov do obývačiek, spálni, chodby aj kúpeľne.

Ak hľadáte funkčnosť, ste na správnej adrese -  Umbra nesklame žiadneho zákazníka.
 

KÜCHENPROFI

bola založená roku 1923 Arturom Schmitzom, dedkom súčasného majiteľa firmy. Postupom času sa firma vypracovala na jednu z najproduktívnejších firiem v oblasti kuchynských potrieb. Spoločnosť Küchenprofi ponúka pod rovnomennou značkou širokú škálu vysoko kvalitných produktov do kuchyne počnúc metličkou a končiac krájačom na hľuzovky. Firma ide ruka v ruke s najnovšími technológiami, renomovanými dizajnérmi a najkvalitnejšími materiálmi. To dáva produktom Küchenprofi punc moderného, originálneho aj odolného náčinia pre domácnosť. Značka Küchenprofi vznikla v roku 1923. Majiteľ spoločnosti je vnuk zakladateľa Arthura Schmitza. Rokmi fungovania pod tou istou značkou sa vypracovala na najproduktívnejšiu spoločnosť kuchynských potrieb, ktorá ponúka veľmi rozsiahlu škálu kvalitných produktov do kuchýň od potrebných maličkostí až po nepostrádateľných pomocníkov pri varení či pečení. V spoločnosti Küchenprofi sa snúbia najnovšie technológie s renomovanými dizajnérmi a vysokokvalitným materiálom.


Produkty Küchenprofi majú pečať originálneho, moderného a hlavne odolného náradia pre kuchyne.

 

ZASSENHAUS

je nemecká firma, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvalitu už od roku 1867 jej produkty sú určené predovšetkým do kuchyne, ale ich doménou sú produkty spojené s prípravou kávy a mlynčeky na korenie. Korene firmy siahajú do mesta Schwelm, ale v priebehu rokov sa dostali až do Solingenu. Firma Zassenhaus kladie veľký dôraz na detail vzhľadu a funkčnosť čo robí jej výrobky nadmieru užitočné. Produkty sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, ktorú zaručuje použitie vysokokvalitných a exotických materiálov so špičkovým spracovaním.Výrobky sú vždy prispôsobené času. Kto pozná Zassenhaus, vie, že vášeň a remeselné spracovanie sa odráža v produktoch. Znalci ocenia krásu a robustnosť výrobkov Zassenhaus a estéti milujú nadčasovú eleganciu.


Zassenhaus preferuje tradičné hodnoty a reaguje na situáciu trhu, ktorá sa stále mení.  Špecializovaný tím s odbornými znalosťami zabezpečuje spokojnosť zákazníkov.

 

PHILIPPI

je značka určená pre ľudí, ktorí žijú svoj život.

Pri zakladaní firmy sa Ján Philippi riadil heslom redukciou k základu. Podnikanie začal v roku 1992 v Hamburgu. Výnimočný dizajn je jeho meno a preto predáva len to, čo je drahé jeho srdcu. Jeho výrobky musia byť bez zbytočností, príťažlivých línii, perfektného tvaru a bezkonkurenčného materiálu. Kladie veľký dôraz na rozsah funkcií. Philippi je značka, ktorá ponúka okolo 500 unikátnych výrobkov, preferovaných a predávaných po celom svete. Moderný dizajn a úžasné línie produktov určite inšpirujú každého milovníka moderného dizajnu a úžitkovosti. Sofistikovaný a prakticky denný pomocníci z Hamburgu sú k dispozícií vo viac ako osemdesiatich krajinách vrátane Japonska, Južnej Ameriky, Južnej Afriky a USA. A len nedávno pribudla Moskva a Dubaj. Philippi dokonca možno nájsť v newyorskom múzeu moderného umenia.


Filozofia Phipippi - vášeň, štýl, osobnosť, presnosť, funkčnosť, purizmus, duch času, krása, jedinečnosť.

 

CILIO

je nemecká značka založená v roku 1993. Značka kladie dôraz vysoký dôraz na kvalitný materiál, účelový dizajn a kvalitné remeselné spracovanie. Výrobky značky Cilio sú vysoko komfortné, svoje kolekcie neustále zdokonaľuje a dotvára podľa posledných trendov. Výrobky majú atraktívny dizajn a tešia sa obľube u ľudí, ktorí milujú kaviarenské kulty. Cilio má veľmi žiadanú kolekciu kávovarov a od roku 2008 ponúka aj koreničky, ktoré majú vlastný typ mlynčekov. kolekcia koreničiek sa radí na prémiovú úroveň.
 

Cilio svojimi výrobkami robí radosť majiteľom, pretože spĺňajú všetky požiadavky pre kvalitný životný štýl.